Turkish

Sepetinizde hiç ürün yok.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

1

Product was successfully added to your comparison list.

Hikayemiz

En sevdiğimiz filmin unutamadığımız bir sahnesi ya da başucu kitabımızın altını çizdiğimiz cümleleri, evimizin duvarındaki tablo... Hayatta seçimlerimiz, sevdiğimiz her şey bizi yansıtır. Günün en değerli anlarına tanıklık eden evlerin hayatımızdaki yeri tartışılmaz. Biz de zarif ve minimalist dokunuşları kaliteli ham madde ve iyi işçilik ile birleştirip farklı yaşamlara dokunmak, onları anlayıp istedikleri konforu en uygun şekilde sunmak amacıyla bu yola çıktık. Defalarca yıkandıktan sonra dahi yumuşaklığını koruyabilen, çok hızlı su çekip kısa zamanda kuruyabilen banyo koleksiyonumuz ve doğadaki desen ve renklerden ilham aldığımız özel dokulu yatak odası koleksiyonumuz ile birlikte bir yaşam stili oluşturmayı amaçladık. Yaşanan vazgeçilmez anlarda yer almak bizim en büyük kazancımız haline geldi ve kısa zamanda ev tekstilinde en çok tercih edilen markalar arasında yer aldık.

Bu ilerleme ve büyümenin doğal bir yansıması olarak, casualavenue ile başlayan yolculuğumuzu L’appartement olarak devam ettiriyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, bu kaliteye layık şık sunum paketlerimiz ve müşteri odaklı bakış açımızla satış öncesi ve sonrasında size en iyi hizmeti sunma iddiamız artarak devam ediyor. Aynı zamanda gün geçtikçe yüzümüzü daha fazla doğaya çeviriyoruz. Gezegenimize zarar vermeden, onu ve tüm canlıları koruma misyonumuzu her geçen gün geliştiriyoruz. Bu amaca ev sahipliği yapmak, canlıları ve gezegenimizi  korumanıza aracı olmak yolumuzu daha çok aydınlatıyor.

Markamızın Denizli’de başlayan yolculuğunu elli sekiz ülkede dinamik, kendini, doğayı ve yaşamayı seven herkesi ailemize dahil ederek devam ettiriyoruz. Daha fazla hayata dokunabilmek adına uzun zamandır sektörün önde gelen markalarını bir araya getiren, dünyaca üne sahip Paris Maison&Objet Fuarı, Almanya Ambiente ve Heimtextil gibi uluslararası fuarların, kırmızı halı gibi seçkin lokasyonlarında yerimizi alarak her yıl daha fazla kişiye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  L’appartement olarak ilk günkü heyecanla addresistanbul ev dekorasyon merkezinde bulunan şık mağazamızda sizinle buluşmaya ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Üretim aşamasından ürünlerimizin size ulaşana kadar olan yolculuğunda dört temel değerimiz markamızın yapı taşlarını oluşturuyor.

 

1. Doğal ham madde ve inovasyon

En yumuşak, dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü ürünler için ilk adımın doğal ve kaliteli ham madde kullanımı olduğuna inanıyoruz. Gücümüzü çevreye en az zarar veren sağlıklı ve doğal ham maddeleri son teknoloji üretim sistemlerimizle birleştirmekten alıyoruz. Bu süreçte ARGE bölümümüz bizim en önemli destekçimiz. Patentine sahip olduğumuz özel iplik teknolojileri sayesinde ürünlerimizin özelliklerini güçlendiriyor, size hep daha iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

 

2. Benzersiz bir alışveriş deneyimi

Net, açık, doğru bilgi ve görsellerin yer aldığı platformumuzda alışverişinizi kolaylaştırıp, keyifli bir deneyime dönüştürebilmek için çalışıyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ürünlerimiz ve siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız için size destek olmakla birlikte; hizmet anlayışımız gereği görüş ve düşüncelerinizi titizlikle not edip, değerlendirmemizi sağlıyor.  Müşteri odaklı bu süreç bizi müşteri taleplerini çok daha yakından anlayıp, en doğru aksiyonları almamızda büyük bir etken oluyor. 

 

3. Şık Tasarım ve Geniş Ürün Yelpazesi

Müşterilerimizin her birinin eşsiz olduğunun bilinciyle farklı zevklere kendi dokunuşumuzla destek oluyoruz.  Bu amaçla her sezon modern ve şık tasarımlarımızı çizgimizi en net şekilde ifade edebildiğimiz zamansız tasarımlarımıza ekliyoruz. Çeşitli renk, tasarım, içerik vb. alternatiflerimiz ile müşterilerimizin zevkine en doğru şekilde hitap eden ürünü bulabilmesi işimizi doğru bir şekilde yaptığımızın bir göstergesi.

 

4. Doğa dostu

Kirlilik, karbon ayak izi, doğal kaynakların tükenmesi gibi gün geçtikçe ivme kazanan küreselleşmenin olumsuz etkilerini azaltmak en büyük sorumluluklarımız arasındadır. Bu amaçla üretim süreçlerimizde mümkün olduğunca kimyasal işlemleri azaltan teknolojileri kullanarak, yaşamsal faaliyetlerimiz için hayati önemi olan su ve enerji kaynaklarından maksimum verim elde ederek yaşadığımız gezegene minimum zarar vermeyi hedefliyoruz.

 

Sunduğumuz ayrıcalıklar


Tutara Bağlı Olmaksızın Ücretsiz – Aynı Gün Kargo
Sipariş tutarınız ne olursa olsun “Lappartement”den yapacağınız alışverişlerde kargo bedelini biz üstleniyoruz. Her yeni alışverişin ayrı bir heyecan olduğunu bilip, ürünlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için saat 16.00’ye kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya veriyoruz.


Ödeme Kolaylığı
Web sitemizden alışveriş yaparken güvendesiniz! Alışverişlerde kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutarak, kredi kartı ile birlikte havale, kapıda ödeme gibi pek çok farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartına peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanı bulunduğunu da hatırlatmak isteriz.


Canlı destek hattı
Ürünlerimizle ilgili fikir ve yorumlarınızı iletebileceğiniz, her türlü sorunuzu aktarabileceğiniz canlı destek hattımız web sitemize adım attığınız ilk andan itibaren sizinle. Hafta içi mesai saatleri içinde (09.00-18.00) siparişlerinizle ilgili her türlü konuyu destek hattımıza danışabilirsiniz.


30 Gün İade Süresi
Ürünlerimizin kalitesine güvenir, müşterilerimizin fikirlerini önemseriz. Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürün tesliminden itibaren 14 (on dört) gün olsa da,“Lappartement” alışverişlerinizde yaşanabilecek en ufak sorunda bile %100 müşteri memnuniyetini esas alarak 30 gün içinde koşulsuz iade hakkı sunar.

Özel indirimler, sürpriz hediyeler
Kalitesine güvendiğimiz ürünlerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak, müşterilerimizin daha fazla ürünle tanışmasını sağlamak için düzenli olarak kampanyalar yapıyoruz. Bununla birlikte daha fazla müşterimize ulaşmasını arzu ettiğimiz farklı ürünlerimizi kimi zaman siparişlere ilave ederek, müşterilerimizi küçük sürprizlerle mutlu etmeyi seviyoruz.